Druhy sad na gelové nehty

Mít sadu na gelové nehty je pro každou ženu výhra

Gelové nehty jsou stále oblíbenější a to nejen pro svou pevnost a výdrž, ale také pro svou krásu a jedinečnou příležitost mít pokaždé jinak upravené ruce.

Se sadou na gelové nehty budete mít po ruce vše, co k modeláži nehtů potřebujete. Nebudete tak muset složitě a po jednotlivých kusech pořizovat potřebné pomůcky, kterých je celá řada. Jednoduše si uděláte čas, rozbalíte sadu a vytvoříte si dokonalé nehty, které se stanou vaší předností

Sady na gelové nehty se neliší svým obsahem, nýbrž jejich jediný rozdíl spočívá v UV lampě. Na vás zůstává jediný úkol – vybrat si takovou UV lampu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Sada na gelové nehty SELECT

Sada na gelové nehty SELECT je vhodná jak pro začátečnice, tak i pro pokročilé či kosmetické salony. Obsahem této sady je vše, co potřebujete k pohodlné modeláži. Součástí je podrobný návod na modeláž gelových nehtů, 4x profi UV gel a nechybí ani další doplňky, bez kterých byste se neobešli: gilotina, lepidlo na umělé tipy, 100 kusů nehtových tipů, celkem 8 pilníků, sada štětců, nehtový olejíček, zdobící kamínky, 5x zdobení na nehty, opěrka rukou a další. S touto sadou vám nebude nic chybět.
Přejít do e-shopu..>>

sada-na-gelove-nehty

Sada na gelové nehty PROFI

Ani sada na gelové nehty PROFI není o nic ochuzena. S touto sadou rovněž získáte dostatečně podrobný návod, profi UV modelovací gely, ale i štětce, 4 pilníky, zdobení na nehty, 5 kusů pomerančových dřívek nebo kopýtko určené k úpravě nehtů a další. Nechybí ani nehtový olejíček, 100 kusů papírových šablon sloužících pro prodloužení nehtů či čistící papírové polštářky, které vám přijdou vhod.
Přejít do e-shopu..>>

sada-na-gelove-nehty-profi