Barevné UV gely

Barevný UV gel fantasy color – Flower Violet

Barevný UV gel v příjemném fialovém odstínu. UV gel je určený pro modeláž gelových nehtů a jejich vizuální úpravu. Gel se pyšní nejen vysokou přilnavostí, ale i kvalitou, pro kterou je možné jej používat jak doma, tak i v nehtovém studiu. Barevný UV gel Fantasy color – Flower Violet neobsahuje kyselinu a je tak zdravotně nezávadný. Má výborné účinky na nehtovou ploténku.

Zobrazit UV gel v e-shopu >>

Barevný-UV-gel fantasy-color

Barevný UV gel fantasy color – Flower Violet má příjemný odstín a velmi dobře se s ním pracuje. Nejlepší je nanášet jej pomocí štětce, což je velice jednoduché a zvládnou to i začátečnice. Gel se nanáší na podkladovou vrstvu UV gelu, je nutné jej vytvrdit v UV lampě a na závěr zafixovat pomocí vrchního UV gelu pro lepší odolnost.

Barevné UV gely >>

  • Bez problému je možné do gelu vmíchat různá zdobení, vhodný také k mixování s jinými gely.
  • Gel neobsahuje kyselinu! Vzhledem k odstranění kyseliny akrylové má výsledný produkt lepší účinky na nehtovou ploténku, než standardní UV gely.
  • Středně hustá viskozita, samonivelační – poskytuje vysoký komfort při práci.
  • Balení obsahuje Barevný UV gel fantasy color – Flower Violet 5 g
Příspěvek byl publikován v rubrice Barevné UV gely a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *